wtorek, 30 sierpnia 2016

Chyba jednak nie ogladac...

Wczoraj nie wytrzymalem... Nie, nie, nie ogladalem "Wiadomosci" w jedynej slusznej, tylko TVNowskie "Fakty". Jak uslyszalem wypowiedzi pana notariusza Dudy i pani rzecznik pla pla Witek, to az rzucilem pilotem, nieladnie prawiac pod nosem...
Jak oni moga takie dyrdymaly plesc ? Jak moga zawlaszczac sobie bohaterow i przerozne swieta ? Jakim prawem pozwalaja ONRowi wyznaczac trendy patriotyczne ? Jakim prawem skrajnym, za przeproszeniem, niemyslacym ludziom pozwala sie wyznaczac, kto i kiedy moze swietowac POLSKIE swieto ? Wydaje mi sie, ze flirt posla Kaczynskiego ze skrajna prawica niedobrze sie skonczy. I to nie tylko dla nas, ale takze i dla jego samego. I oby to sie stalo szybko !

P.S. Jestem bliski od zaprzestania ogladania polityki... Zobaczymy, ile jeszcze pociagne. Z jednej strony jest jak zawsze duze zainteresowanie tym tematem, a z drugiej cierpliwosc sie zawsze moze skonczyc... No i chyba zdrowszy psychicznie bede ! Pozyjemy, zobaczymy.

4 komentarze:

 1. Ten kokon, którym się owijamy, żeby nie bolało, jest coraz grubszy... a ból jeszcze się nasila.:( Oglądał,nie oglądał- zawsze źle!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam Tobie, Babciu, ze strasznie to wyglada spoza kraju, a przypuszczam, ze bedac na miejscu jest jeszcze gorzej...
  Mimo to ciesze sie na ponaddwutygodniowy pobyt w kraju, jednoczesnie majac obawy co do dalszej "dobrej zmiany"...

  OdpowiedzUsuń
 3. Rodzina i przyjaciele mogą być skuteczną barierą ochronną, czego też szczerze życzę! :))

  OdpowiedzUsuń